KONST / Litografier / Färglitografi 12826020
nr 1282 6020
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 171/380. Motivet: 325x28 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:17:02
20/10 09:38:01
500 kr
21/10 11:42:07
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien